Jak rezerwować

 

 

 

Przeglądanie ofert i ich rezerwowanie jest proste i intuicyjne. Jeśli masz jednak jakieś pytania lub trudności prosimy o kontakt telefoniczny z nami (zakładka KONTAKT).

 

Poniżej kilka podstawowych informacji jak krok po kroku zakupić ofertę.

 1. Przy użyciu wyszukiwarki wypełnij odpowiednie pola. Określ termin, formę wyżywienia, ilość osób i wszystkie inne kryteria które są dla Ciebie ważne. Kliknij szukaj.  

 2. Na Twoim ekranie pokaże się lista propozycji. Zapoznaj się ze szczegółami wybranej oferty oraz z warunkami uczestnictwa i ubezpieczenia. Polecamy też zakładkę POŁOŻENIE gdzie za pomocą satelity możesz sprawdzić położenie wyszukanego obiektu/hotelu.

 1. Upewnij się, że posiadasz ważny dokument tożsamości (kraje Unii dowód osobisty, pozostałe kraje paszport - szczegóły u nas w biurze). 

 2. Dokonaj wstępnej rezerwacji, wypełniając szczegółowo formularz zgodnie ze swoimi danymi osobowymi. Rezerwacja na tym etapie jest zupełnie niezobowiązująca. Nasi konsultanci automatycznie sprawdzą dostępność miejsc, a następnie dokonają wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia rezerwacji i podpisania umowy.

 1. Otrzymujesz umowę, podpisz ją i odeślij do nas na maila lub przyjdź do nas osobiście. 

 2. Dokonaj opłaty. Mamy dostępne wszystkie formy płatności:  

  - płatność gotówką (osobiście u nas w biurze),

  - na podany przez nas numer konta bankowego,

  - za pomocą dotpay – bezpieczna forma płatności dostępna na naszej stronie,

  - zadzwoń do nas i zapłać kartą.

   

  Ty decydujesz, która forma jest dla Ciebie najwygodniejsza.

   

 3. Otrzymujesz od nas potwierdzenie rezerwacji (z tym dokumentem udasz się na lotnisko bądź inne wskazane przez nas miejsce odprawy).

 1. Dwa dni przed wyjazdem/wylotem kontaktujemy się z Tobą. Życząc niezapomnianych wakacji potwierdzamy godzinę wylotu lub wyjazdu J 

 2. Dalej jesteś już pod opieką naszych rezydentów i zagranicznych kontrahentów J


UWAGA:
Przesłanie podpisanych dokumentów jest równoznaczne z Państwa zobowiązaniem się do zapłaty za wybraną imprezę turystyczną. W momencie potwierdzenia rezerwacji (odesłania podpisanej umowy oraz zatwierdzenie rezerwacji przez organizatora) umowa staje się prawomocna i każda ewentualna zmiana bądź rezygnacja dotycząca powyższej imprezy będzie wiązała się z kosztami wynikającymi z Warunków Uczestnictwa.